Ogólnopolski konkurs Murale Pamięci „Dumni z Powstańców”

Category: Aktualności 148

Do 31 marca możemy zgłaszać swój udział w konkursie Murale Pamięci „Dumni z Powstańców”. Projekt ma na celu zainspirowanie młodych ludzi do organizacji lokalnych wydarzeń historycznych upamiętniających obchody trwającej obecnie 160. rocznicy Powstania Styczniowego.

Konkurs Murale Pamięci „Dumni z Powstańców” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych mieszczących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu pomysłu na organizację lokalnego wydarzenia o charakterze historycznym, kulturowym, artystycznym lub edukacyjnym przyczyniającego się do popularyzacji wiedzy na temat Powstania Styczniowego. W programie wydarzenia należy uwzględnić oficjalne odsłonięcie okolicznościowego muralu, orientacyjnego kosztorysu wydarzenia z uwzględnieniem środków finansowych w wysokości do 5 000 zł brutto, zdjęć i dokładnego opisu ściany zewnętrznej należącej do uczestnika konkursu, na której miałby powstać okolicznościowy mural.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 31.03.2024 r. do godz. 23:59.

Każdy uprawniony do uczestnictwa w konkursie może przesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są wyłącznie drogą mailową na adres: edukacja@pokoleniakolumbow.pl. tytuł maila: KONKURS DLA SZKÓŁ / pełna nazwa zgłaszanej placówki

Zwycięzcy i nagrody

Organizator przewiduje wybór 2 zgłoszeń konkursowych najlepiej ocenionych przez komisję konkursową. Nagrodą w konkursie jest wykonanie przez organizatora na ścianie wskazanej w zgłoszeniu konkursowym okolicznościowego muralu (projekt zostanie wybrany wspólnie) oraz pokrycie kosztów organizacji wydarzenia otwarcia do kwoty 5000 zł.

Więcej informacji, regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej konkursu

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ