Lista osób przyjętych do PCE

Category: Aktualności 1 731

Technikum Nr 2 w Kętrzynie:

Klasa TG (technikum żywienia i usług gastronomicznych)

Bobryk, Michał

Brzezicka Aleksandra

Brzozowski, Bartosz

Ciołek Aleksandra

Cywińska Magda

Dementieva Olena

Filipkowska, Nikola

Hadała Katarzyna

Imbierowicz, Zuzanna

Kaczmarek, Karolina

Król Agata

Kwiatoń, Julia

Marchel Maya

Markowicz, Filip

Miśkiewicz, Oliwia

Nowakowski Hubert

Parzyszek, Alina

Piwowarczyk, Natalia

Polek Paulina

Rutkowska, Michalina

Semenova Alexndra

Tomaszewicz, Aleksndra

Topa, Sara

Żemojdzin, Oliwia Anna

Klasa TL (technikum logistyczne)

Czarniecka, Magdalena

Dawidowski Szymon

Gembal, Dawid

Kijanka, Konrad

Klimek, Żaneta

Król, Kornelia

Kulik, Damian

Kulis, Hubert

Malus, Julita  Anna

Mejłun, Gabriela

Messerszmidt, Szymon

Nagelski, Filip

Nałysnyk, Gabriela

Olechnowicz, Zuzanna

Omieczyński, Kacper

Ostapczuk Miłosz

Perkowska, Wiktoria

Pieterczak, Tomasz

Pryzowicz, Weronika

Rewkowska, Beata Karolina

Schmidt Mateusz

Służała, Wiktoria

Supiński, Przemysław

Szweda Nikola

Wiatr, Wiktoria  Krystyna

Witeska, Wiktor

Witkowski, Karol

Woronowicz, Diego

Żełobowski, Mateusz

Żukowski, Mateusz Paweł

Klasa TBS (technikum pojazdów samochodowych+technikum budownictwa)

Bereda Piotr

Chotyniec, Maciej

Ciecieląg, Aleksandra

Ciecieląg, Marta

Dutka, Maciej

Górecki, Tomasz

Jedliński, Jakub

Kłos Marceli

Kuczyński, Karol

Kuś Kacper

Marcinkowski, Seweryn

Olędzki, Damian

Podkomorzy Kacper

Rawinis, Dawid

Siergiedo, Szymon

Szuchalski, Norbert

Waszkiewicz, Kacper

Załęski, Wiktor

Biesiadecki, Michał

Dramiński, Błażej

Lau Dawid

Marcinek Adrian

Matejko, Maciej

Mierzwiński Mikołaj

Niedbała, Hubert

Parzych, Adam

Ptak, Szymon

Wypyszczak Julia

Branżowa Szkoła I Stopnia w Kętrzynie:

klasa: 1A szkoła branżowa – wielozawodowa

Banach Karolina

Barłożek, Dawid Leon

Borkowska, Julia

Darowska Magdalena

Frączek Michał

Gołaś, Kacper

Górnicka, Anna

Janta, Dominika

Janta, Natalia

Karwacka, Sylwia

Kosińska, Lena

Kozłowska, Karina

Magdziński Brajan

Myszkowski, Fabian Robert

Pietrewicz, Natalia

Prusinowski, Marcel

Rogucki, Bartosz

Smolnik, Alicja

Szczygło, Nikola

Świderska Weronika

Ścibor Marlena

Tunkiewicz, Dominika

Tunkiewicz, Wojciech

Ulążka, Wiktoria Anna

Wach, Paula

Wiatr Weronika

Zadrożna, Aleksandra

Zega Kinga

klasa: 1M szkoła branżowa – mechanik pojazdów samochodowych

Baran Bartosz

Baumgart, Cezary

Bochan, Juliusz

Boettcher, Dawid

Charubin, Miłosz

Chomka, Alan

Choszcz, Damian

Ciołek Adam

Deryło Maciej

Donchuk, David

Doroszkiewicz, Przemysław

Duchnowski, Mateusz

Ejsmont Filip

Gawarecki, Wiktor

Giruć Piotr

Hordiichuk, Taras

Kotliński Michłał

Krupicki, Kamil

Kunicki, Piotr

Matus Jakub

Mazur, Mateusz

Misiukiewicz, Michał

Mocarski, Jakub

Muczajko, Wiktor

Niekochański Jakub

Olkowski Dominik

Renter, Kacper

Urban, Daniel

Warkowski, Michał

Zadrożny, Adam

Zubkowicz Gracjan

klasa: 1K szkoła branżowa – kucharz

Bykaliuk, Anna

Cieślak, Igor

Dacko Wiktoria

Gaszczyńska Dominika

Hul, Klaudia

Iwaniuk, Katarzyna

Jachimczyk Robert

Jurewicz Jakub

Kiszło Dominiik

Kobylińska Wiktoria

Kowalska Oliwia

Majewska, Justyna

Nagórna, Aleksandra

Nowacka, Oliwia Katarzyna

Papis Maria

Podlecka Małgorzata

Puczel Oliwia

Sokołowska Amelia

Stanisławczyk Nicola

Szykowski Bartosz

Szyszka-Wojtków Dominik

Wiśniewski Radosław

Wojtkiewicz Paweł

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ