Lista osób zakwalifikowanych do klas pierwszych

Category: Aktualności 909

Technikum nr 2

Klasa 1 TB (technik budownictwa)

Boczulak, Krzysztof

Duda, Mikołaj

Górnicki, Maciej

Kwiatkowski, Kajetan

Kuriata, Antoni

Leontowicz, Michał

Lewicki, Dawid

Polewaczyk, Bartek

Siemaszkiewicz, Julia

Starzykowski, Tomek

Stasiński, Paweł

Szakiel, Filip

Zdrojewska, Wiktoria

Klasa 1 TG (technik żywienia i usług gastronomicznych)

Borek, Gabriela

Celińska, Kornelia

Cyruliczek, Michaela

Fois, Matteo

Gawrych, Gabriela

Hryniewicki, Bartosz

Kajrys, Filip

Korshenrich, Maja

Kosela, Laura Klaudia

Kowalska, Oliwia

Kuprewicz, Natalia

Lubelska, Julia

Marczuk, Marta

Narbutowicz, Dominika

Skrodzka, Emilia

Stawińska, Kinga

Stolarczyk, Aniela

Szuchalska, Wiktoria

Wądołowska, Matylda

Wilk, Oliwia

Żelepień, Małgorzata

Klasa 1 TL (technik logistyk)

Adakimowicz, Dominika

Chruścińska, Wiktoria

Dadoś, Kacper

DUDANIEC, IGOR

Dzierlatka, Kornelia Anna

Głowacka, Paulina

Jałoszewski, Wiktor

Krużyński, Maciej

Kubicka, Kamila

Matuszewski, Jakub

Ostrowski, Seweryn

Pawiłan, Marceli

Pikula, Oliwia

Poźniak, Maja

Ruszczyńska, Roksana

Strankowska, Julia

Szuchalska, Angelika

Thimm, Nicol

Waśkiewicz, Aleksandra

Wawrzoła, Julia

Wereszczyński, Bartłomiej

Wołczek, Kornelia

Klasa 1 TPS (technik pojazdów samochodowych)

Balcerzak, Kamil

Bednarczyk, Emil

Dąbrowska, Amelia

Gardecki, Filip

Gehfeld, Mateusz

Iwanicki, Kacper

Jakubczak, Kacper

Karolewicz, Sara

Kulbacki, Dominik

Kulisz, Wojciech Filip

Mieczkowski, Oliwier

Olszewski, Stanisław

Olędzki, Asdrian

Piotrowski, Dominik

Pogorzelski, Szymon

Radomski, Tomasz

Rogulski, Patryk

Szczerbowicz, Adrian

Ułanowicz, Miłosz

Vakhuta, Zakhar

Waszkiewicz, Damian

Wawrzoła, Mateusz

Wypyszczak, Jakub

Zuchajewicz, Jakub

Dniprovskyi, Ihor

Branżowa Szkoła I Stopnia w Kętrzynie

Klasa 1 M (mechanik pojazdów samochodowych)

Bagiński, Jakub

Baumgart, Cezary

Bober, Patryk

Brasel, Kacper

Czyżewski, Miłosz

Dobrowolski, Adam

Duchnowski, Mateusz

Grzywacz, Sebastian

Kaszewski, Dawid

Kotliński, Maciej

Kowalczyk, Szymon

Małecki, Gabriel

Mensak, Paweł

Niekochański, Jakub

Pawelczyk, Wiktor

Piłat, Marek

Piotrowski, Fabian

Saliński, Oliwier

Siok, Alan

Sochacki, Dawid

Szandor, Michał

Szykowski, Bartosz

Woda, Wojciech

Zielepuza, Igor

Klasa 1MK (mechanik pojazdów samochodowych + kucharz)

Deryło, Maciek

Jastrząb, Kacper

Kryński, Filip

Matus, Jakub

Mocarski, Jakub

Nowacki, Patryk

Pietrzyk, Konrad

Bakon, Natalia

Bogusz, Patryk Maciej

Bronicka, Milena

Dąbrowski, Patryk

Grodzka, Martyna

Kłys, Zofia

Korko, Jakub

Marchel, David

Paukszta, Karolina

Pozaroszczyk, Paulina

Staniszewski, Patryk

Wiśniewski, Radosław

Klasa 1a (wielozawodowa)

Andrzejewska, Paulina

Borkowski, Jakub

Bukowska, Klaudia

Czajkowski, Bartosz

Domaszczyński, Jakub

Gal, Roksana

Gierko, Antonina

Iwanicka, Kinga

Jarmuszewicz, Oskar

Karpyza, Angelika

Kowalczyk, Emilia

Narbutowicz, Wiktoria

Onoszko, Kamil

Pachulski, Mateusz

Sieńkowski, Wojciech

Skoczypiec, Nikola

Sulej, Nikola

Szewczyk, Daria

Ścibor, Marlena

Tumilewicz, Adrian

Wyszyński Szymon

Klasa 1b (wielozawodowa)

Antosz, Patrycja

Duńska, Wiktoria

Gołaś, Kacper

Jakubenas, Justyna

Janków, Oliwia Daria

Janta, Dominika

Jaworski, Konrad

Jesionowska, Dominika

Karpińska, Julia

Kotlarski, Jakub

Krystofik, Weronika

Krysztul, Krzysztof

Piasta, Patrycja

Piliszko, Amelia

Rosińska, Zuzanna

Related Articles