Dzień Chleba w PCE

Category: Aktualności 295

30 października po raz pierwszy w PCE odbył się konkurs związany ze Światowym Dniem Chleba.  Do konkursu przystąpiło wiele klas, które w bardzo pomysłowy sposób zorganizowały swoje stanowiska konkursowe. Zadanie konkursowe polegało na starannym przygotowaniu stolika z pieczywem oraz dodatkami do pieczywa. Ocenie podlegało: ogólne wrażenie, wygląd, prezentacja stanowiska i wyrobów oraz smak proponowanych specjałów.  Wiele klas prezentowało wyrównany poziom, dlatego wybór nie był łatwy. Jednak komisja konkursowa w składzie: wicedyrektor Anna Duńska-Bołoczko, Beata Korzeniewska-Siwek i Edyta Klimowicz wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – klasa IV TPS
II miejsce – klasa IV TLB
III miejsce – klasa I MK
wyróżnienie – klasa III MK i klasa  I TLp

Organizacją konkursu zajęli się nauczyciele przedmiotów gastronomicznych: Elżbieta Żyżyk, Dorota Dobrowolska i pomysłodawczyni Małgorzata Jankielewicz.
Dzień chleba w PCE okazał się świetną imprezą szkolną, na której uczniowie i nauczyciele mogli degustować różne smakołyki. Atmosferę umilała muzyka, o którą zadbał Samorząd Uczniowski.

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ