Dzień Budowlańca w BUDOWLANCE

Category: Aktualności 479

25 września obchodzony jest ogólnopolski Dzień Budowlanych, zwany też Dniem Budowlańca – święto pracowników związanych z branżą budowlaną. Nasi Budowlańcy również świętowali – hucznie i na wesoło. Była prelekcja dotycząca historii święta, słodki poczęstunek, wizyta w gabinecie naszego Dyrektora i szczególne pozdrowienia dla przedstawicieli innych zawodów uczących się w naszej szkole:) Dodatkową atrakcją była wycieczka na plac budowy – remont internatu naszej szkoły. Zostaliśmy powitani przez kierownika budowy (okazało się, że to nasz absolwent:) ), który zapoznał nas z zakresem robót i sposobem prowadzenia prac budowlanych. Na zakończenie spotkania poczęstowaliśmy słodyczami pana kierownika i pracowników, podziękowaliśmy za sympatyczne spotkanie i życzyliśmy samych sukcesów w pracy.

Dzień Budowlańca w PCE

Opublikowany przez Powiatowe Centrum Edukacyjne w Kętrzynie Czwartek, 26 września 2019

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ