Świetna perspektywy na rynku pracy dla LOGISTYKÓW i MECHANIKÓW POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Category: Aktualności 291

W dniu 28 lutego uczniowie klasy I Technikum Logistycznego uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy. Młodzież miała okazję dokładnie przeanalizować ofertę naszej szkoły posługując się Barometrem Zawodów. Nasze zawody mieszczą się w grupie deficytowych, na dosyć trudnym, kętrzyńskim rynku pracy (sytuacja w bardziej uprzemysłowionych regionach Polski jest jeszcze bardziej dla nas sprzyjająca). Oznacza to, że nasi uczniowie nie będą mieć problemów z zatrudnieniem. Pani Dorota Broniszewska, doradca zawodowy PUP stwierdziła, że nasza Szkoła doskonale dostosowuje swoją ofertę do długofalowych trendów. Zachęcała do uczestnictwa w odbywających się w PCE szkoleniach i projektach. W drugiej części spotkania młodzież odbyła szkolenie z kompetencji miękkich. Wizytę zorganizowała Pani Małgorzata Hrycenko (doradca zawodowy). W trakcie szkolenia logistykami opiekował się nauczyciel Ireneusz Cioch.

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ