Spektakularny sukces piłkarzy nożnych z Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Kętrzynie.

Category: Aktualności 101

Po zajęciu drugiego miejsca w Turnieju Powiatowym Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej na Orliku, nasza szkoła wraz z PCSTiR w Kętrzynie była gospodarzem i organizatorem Turnieju Rejonowego, w którym spotykają się zwycięscy (dwa pierwsze miejsca) poszczególnych powiatów. Uczniowie naszej szkoły w sposób bardzo pewny pokonali wszystkich rywali. Ograliśmy ZSiPO Lidzbark Warmiński 3:0, ZSZ również z Lidzbarka Warmińskiego 3:1, a na koniec wzięliśmy rewanż za ostatnią potyczkę z ZS z Reszla pokonując ich 4:2.

Wygranie tak ważnego turnieju dało nam awans do głównego Turnieju Wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w Olsztynie w marcu lub kwietniu. Czekamy z niecierpliwością i dużą nadzieją na sukces w rywalizacji z najlepszymi piłkarzami z województwa.

nauczyciel wychowania fizycznego
Krzysztof Kamiński

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ