Technicy budownictwa już na budowie :)

Category: Aktualności 235

W środę 20 września technicy budownictwa z PCE udali się na budowę fabryki płyt wiórowych firmy Egger do Biskupca. W pierwszej części wycieczki pani Anna Myślak przedstawiła prezentację dotyczącą historii rozwoju grupy Egger oraz koncepcję programową fabryki w Biskupcu.

Druga część, w towarzystwie inspektora budowy, to obchód pieszy po terenie budowy, podczas którego obejrzeliśmy m.in. zagospodarowanie placu budowy, zakres prac ziemnych
i inżynieryjnych, wykonywanie pali nośnych gruntowo-cementowych, próbne obciążenia pali nośnych, montaż zbrojenia elementów konstrukcyjnych. Zaskoczyła nas ogromna ilość nowoczesnego sprzętu budowlanego pracującego na tej budowie m.in. koparka hybrydowa, odzyskująca energię jej obrotu oraz technologia wzmacniania gruntu metodą kolumn cementowo-gruntowych.
Na zakończenie wycieczki podziękowaliśmy za gościnność i umówiliśmy się na kolejne spotkanie już na wiosnę, żeby sprawdzić jaki będzie postęp robót.
Do zobaczenia już niedługo!

Autor: Bogdan Garbar

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ