Konkurs czytelniczy 2020/2021

Category: Aktualności 699

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału i zdobycia ciekawych nagród rzeczowych, a w tym oczywiście ciekawych książek.

 Poniżej zamieszczamy regulamin Konkursu Czytelniczego w PCE Kętrzyn w roku szkolnym 2020/21. 

1.Biblioteka szkolna organizuje konkurs czytelniczy, w którym podstawą do rozpatrywania w kategorii najlepszego czytelnika jest ilość wypożyczonych książek, ale też kultura osobista, czytelniczy uśmiech, wdzięk do rozpatrywania w osobnej kategorii szkolnych relacji z Biblioteką Szkolną i zdobycia tytułu „Najsympatyczniejszy czytelnik biblioteki PCE”.

Nauczyciele-bibliotekarze dokonają rzeczowej oceny w  czasie określonym ramami regulaminu.

 2. Konkurs ma charakter otwarty i każdy czytelnik, czyli uczeń zapisany do biblioteki, wypożyczający systematycznie książki z różnych dziedzin życia, jest pretendentem do zdobycia tytułu najlepszego czytelnika roku. Liczy się jak zwykle w tego typu przedsięwzięciach czas danego  roku szkolnego, czyli 2020/2021.

3. Celem konkursu jest promocja czytelnictwa jako źródła prawidłowego rozwoju człowieka, nie tylko ucznia określonej jednostki oświatowej.

 3. Zamknięcie konkursu nastąpi 10.kwietnia 2021r., zaś ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla zwycięzcy  na zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

 4. Informacje o wynikach konkursu zostaną umieszczone na stronie szkoły i w bibliotece szkolnej.

 Organizatorzy: nauczyciel-bibliotekarz L.T.

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ