Centrum Kształcenia Zawodowego

 

 

Modernizacja infrastruktury kształcenia zawodowego w PCE Kętrzyn

W dniu 22 grudnia 2017 r. w Olsztynie została podpisana umowa o dofinansowanie projektu ,,Modernizacja infrastruktury kształcenia zawodowego w PCE Kętrzyn” Nr RPWM.09.03.01-28-0006/17-00 pomiędzy: Województwem Warmińsko-Mazurskim z siedzibą w Olsztynie reprezentowanym przez Zarząd Województwa a Powiatem Kętrzyńskim.
Celem projektu jest poprawa warunków oraz rozwój kształcenia zawodowego w placówce oświatowej, dla której organem prowadzącym jest Powiat Kętrzyński poprzez usunięcie braków w zakresie wyposażenia.
http://pceketrzyn.pl/projekt-ckp/

 

Kurs spawalniczy metodami TIG-141 i MAG-135

w ramach Projektu  „Kursy i staże zawodowe – nowe możliwości rozwojowe” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Zdobycie  uprawnień przez młodzież Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Kętrzynie umożliwi  wykonywanie im obok wyuczonego zawodu technika  pojazdów samochodowych również zawodu spawacza  w Polsce jak i Unii Europejskiej.
http://pceketrzyn.pl/2018/01/24/tig-czy-mag-oto-jest-pytanie

 

Szkolenie : Sprzęgła- pojazdy osobowe i dostawcze.

Dnia 14 listopada W Centrum Kształcenia Praktycznego, odbyło się kolejne w tym roku szkolenie zorganizowane przez partnera naszej szkoły, firmę AUTO LAND, którego tematem były „Sprzęgła (pojazdy osobowe i dostawcze)”. Prowadzącymi szkolenie byli przedstawiciele firmy SCHAEFFLER, którzy współpracują z producentami części i podzespołów do różnego typu pojazdów samochodowych.

Uczestnikami szkolenia byli uczniowie II i III klasy Technikum Pojazdów Samochodowych,  nauczyciele przedmiotów zawodowych, oraz przedstawiciele i pracownicy okolicznych  warsztatów samochodowych. Podczas szkolenia, wykładowcy przekazali najnowsze informacje z zakresu budowy, eksploatacji, montażu i ewentualnych usterek układów sprzęgieł w pojazdach samochodowych.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ