Listy przyjętych do klas pierwszych w PCE

Branżowa Szkoła I Stopnia

wielozawodowa 1A

1Andrzejewski, Dominik 
2Barłożek, Sandra 
3Borek, Jakub 
4Dudzińska, Martyna 
5Górski, Jakub 
6Janta, Otylia 
7Karpyza, Magdalena 
8Klisko, Marek 
9Kułakowski, Dominik 
10Łazurkiewicz, Daria 
11Matejko, Aleksander 
12Oleksiewicz, Szymon 
13Pietrasik, Agnieszka 
14Puczkowski, Hubert 
15Romanowski, Jakub 
16Siewruk, Aleksandra 
17Skóra, Mateusz 
18Skrzypczyński, Dariusz 
19Skrzypczyński, Marek 
20Słota, Karolina 
21Stasiak, Oliwia Sandra 
22Szydlik, Oliwia 
23Szydlik, Wiktoria 
24Święcka, Wiktoria 
25Święcki, Władysław 
26Tomczak, Maciej 
27Wach, Wiktoria 
28Więckowski, Konrad 
29Witkowski, Kamil 
30Zajączkowska, Klaudia 

wielozawodowa+kucharz 1BK

LpNazwisko, imię
1Barszcz, Dominika
2Bogusz, Patryk
3Bronicka, Milena
4Dzikiewicz, Jakub
5Golańska, Weronika
6Kownacki, Jakub
7Kurowski, Dominik
8Podlecka, Małgorzata
9Puchta, Roksana
10Stadnik, Dominka
11Szatkowska, Kinga
12Zasztowt, Gabriel
LpNazwisko, imię
1Bach, Krzysztof
2Bartosek- Łepkowska, Klaudia
3Borkowski, Jakub
4Główka, Kacper
5Jakubczyk, Marta Małgorzata
6Jaworski, Kacper
7Karpyza, Wiktoria
8Kotlarski, Jakub
9Łaszcz, Maciej
10Masiewicz, Eunika
11Narbutowicz, Wiktoria
12Pędzich, Nikola

mechanik pojazdów samochodowych 1M

LpNazwisko, imię
1Aleksandrowicz, Piotr
2Andruszewicz, Kamil
3Bartoszewicz, Jakub
4Czerniawski, Łukasz
5Duchna, Jakub
6Gaszczyński, Wiktor
7Halicki, Aleks
8Jędrej, Dominik
9Kowalski, Paweł Dariusz
10Kuliński, Jakub
11Łukasik, Marcin
12Moroz, Bartosz
13Pędzich, Bartosz
14Reut, Robert
15sadlak, wojciech
16Siok, Alan
17Sławiński, Karol
18Stelmaszczyk, Artur
19Stróżek, Patryk
20Ślubowski, Damian
21Topa, Krzysztof Tadeusz
22Wieczorek, Karol
23Wilczek, Oliwier
24Żejmo, Wojciech

Technikum Nr 2

Technik Pojazdów Samochodowych, Technik Budownictwa 1TBS

LpNazwisko, imię 
1Bartnikowski, Radosław 
2Bejnar, Aleksander 
3Dębek, Patryk 
4Giruć, Tomasz 
5Górecki, Marcin 
6Jędrzejczyk, Łukasz 
7Kowal, Adrian 
8Łapiński, Kacper 
9Nowacki, Patryk 
10Romanowski, Cyprian 
11Serwin, Błażej 
12Siergiedo, Mateusz 
13Skudynowski, Kacper 
14Szandor, Michał 
15Witek, Grzegorz 
16Żejmo, Wiktor 
LpNazwisko, imię 
1Domaszczyński, Jakub 
2Hajduk, Jakub 
3Kaczmarczyk, Patryk 
4Markowicz, Amelia 
5Pawłowski, Piotr 
6Siok, Weronika 
7Tomaszewicz, Katarzyna 

Technik Logistyk

LpNazwisko, imię
1Adamejtis, Dawid
2Bajek, Wiktoria
3Bury, Kornelia
4Chrunyk, Dominika
5Fic, Amelia
6Goluch, Weronika
7Kądzielewski, Grzegorz
8Łokucijewska, Aleksandra
9Malinowska, Amelia
10Manista, Kamila Nikola
11Miładowski, Marcel
12Mróz, Jakub
13Nadolna, Emilia Maria
14Piłat, Nikola Kinga
15Sadlak, Kacper
16Sieniawski, Kamil
17Strzelczyk, Wiktoria Oliwia
18Szostakowska, Aneta
19Turczyńska, Amelia
20Umińska, Natalia
21Warkowski, Michał
22Zadorożny, Jarosław
23Żółtowska, Anna