Listy osób zakwalifikowanych do poszczególnych oddziałów

Technikum nr 3:

LP Pojazdów Samochodowych Budownictwa Logistyczne
1 Andruszewicz, Kamil Ananiew, Bartosz Babińska Wiktoria
2 Andrzejewski, Jakub Bogdański, Patryk Balak, Jessica Aneta
3 Andzulewicz, Kacper Konstantynowicz, Mariusz Bereda, Monika
4 Bałdyga, Oskar Konstantynowicz, Weronika Borucki, Kacper
5 Baranowski, Bartosz Kościński, Igor Chorzępa, Krystian
6 Baranowski, Michał Król Bartosz Dowejko, Dawid
7 Czajkowski, Patryk Maluchnik, Kordian Filipkowska, Aleksandra
8 Czepanko, Kacper Niedbała, Igor Gliwka, Alicja
9 Czerech, Mateusz Olechnowicz, Bartłomiej Grabowska, Wiktoria Małgorzata
10 Duchna, Jakub Smolnik, Julia Kozłowska, Oliwia
11 Gładkowski Kacper Zbrzezny, Sławomir Lutyk, Wiktoria
12 Jurak, Paweł   Łukasik, Magdalena
13 Kaleciński, Kornel   Makowska, Wiktoria
14 Kuliński, Jakub   Makowski, Maciej
15 Lubelski, Olaf   Matejko, Aleksander
16 Łukaszewicz, Kryspin   Matuszewska, Patrycja
17 Michałowski, Damian   Moczadło, Grzegorz Karol
18 Mitkiewicz, Jakub   Musiałowska, Róża
19 Stróżek, Patryk   Ochocka, Julia Helena
20 Szandor, Karolina   Paszkowski, Paweł
21 Ślipek, Krystian   Piliszko, Amelia
22 Towarnicki, Maciej   Piotrowska, Izabela
23 Wawrzoła, Bartek   Piotrowski, Krystian
24 Żejmo, Aleksander   Pupek, Patryk
  25     Radulewicz, Anna Maria
26      Stępień, Mateusz
27      Ścioch, Jagoda
28       Tyc, Julia
29       Wicha, Damian
 30     Wiśniewski, Kewin
31      Zapadka, Aleksandra
32       Zielińska, Wiktoria

Szkoła Branżowa I Stopnia

Lp 1M
mechanik Pojazdów Samochodowych
1A
wielozawodowa
1BK
kucharz/ wielozawodowa
1 Butkiewicz, Bartosz Cis, Oliwia kucharz
2 Florczyk, Wiktor Czerech, Nikola Antczak, Dominik
3 Górnicki, Mateusz Garbar, Gabriela Dudzińska, Martyna
4 Jankowski, Piotr Giebień, Bogusław Garbar, Paweł
5 Kamiński, Kacper Giebień, Gabriela Giruć, Kinga
6 Kolbus, Błażej Główka, Kacper Jakubowicz, Ewa
7 Kowal, Piotr Gołaś, Wiktoria Kamińska, Julia
8 Kozłowski, Adam Jurewicz, Adrianna Kilanowska, Olga
9 Michałowski, Patryk Koper, Roksana Koziróg, Samanta
10 Nałysnyk, Piotr Kosiński, Dawid Mierzejewska, Urszula
11 Napierała, Kacper Kosior, Aleksandra Rosa, Wiktoria
12 Nowak, Przemysław Kostyk, Ewelina Żelepień, Agnieszka
13 Nowakowski, Denis Mierzejewska, Gabriela Żelepień, Kacper
14 Ostrowski, Kacper Nowicka, Zuzanna wielozawodowa
15 Paszkiewicz, Paweł Ołdak, Łukasz Hałasik, Kamil
16 Rutkowski, Damian Ołtuch, Julia Jakubiak, Nikola
17 Rutkowski, Jakub Palińska, Oliwia Klesz, Maja
18 Rycerz, Robert Płomińska, Agnieszka Kłos, Amelia
19 Siok, Karolina Roicka, Kinga Lawdański, Patryk
20 Skórski, Marek Sikorska, Marcelina Mazurek, Edyta
21 Wach, Sebastian Snacki, Aleks Michalski, Kacper
22 Wnykowicz, Konrad Świderski, Dominik Popielarz, Oliwia
23 Zajaczkowski, Bartosz Wanago, Weronika Rosa, Damian
24 Żejmo, Wojciech Wieliczko, Gabriela Szydlik, Oliwia
      Tomas, Andrzej
      Zasztoft, Gabriel