Lista wstępnie zakwalifikowanych do przyjęcia

Technikum Nr 2 w Kętrzynie

klasa: 1TB [technikum budownictwa]

Duda, Mikołaj

Kwiatkowski, Kajetan

Leontowicz, Michał

Lewicki, dawid

Roszak, Aleksander

Siemaszkiewicz, Julia

Stadnik, Wiktor

Starzykowski, Tomek

Stasiński, Paweł

Szakiel, Filip

klasa: 1TG [Technik żywienia i usług gastronomicznych]

Borek, Gabriela

Cyruliczek, Michaela

Fois, Matteo

Gawrych, Gabriela

Hryniewicki, Bartosz

Kajrys, Filip

Korshenrich, Maja

Kosela, Laura Klaudia

Kowalska, Oliwia

Kuprewicz, Natalia

Laskowska, Oliwia

Lubelska, Julia

Marczuk, Marta

Narbutowicz, Dominika

Olechnowicz, Zuzanna

Skrodzka, Emilia

Stawińska, Kinga

Stolarczyk, Aniela

Szuchalska, Wiktoria

Wądołowska, Matylda

Wilk, Oliwia

klasa: 1TL [technikum logistyczne]

Adakimowicz, Dominika

Bziukiewicz, Krystian

Chruścińska, Wiktoria

Dadoś, Kacper

Dudaniec, Igor

Dzierlatka, Kornelia Anna

Fiedorowicz, Oliwer

Głowacka, Paulina

Jałoszewski, Wiktor

Krużyński, Maciej

Kubicka, Kamila

Matuszewski, Jakub

Ostrowski, Seweryn

Pawiłan, Marceli

Pikula, Oliwia

Poźniak, Maja

Ruszczyńska, Roksana

Strankowska, Julia

Szuchalska, Angelika

Thimm, Nicol

Waśkiewicz, Aleksandra

Wawrzoła, Julia

Wereszczyński, Bartłomiej

Wołczek, Kornelia

klasa: 1TPS [technikum pojazdów samochodowych]

Balcerzak, Kamil

Bednarczyk, Emil

Czarnota, Cezary

Dąbrowska, Amelia

Gardecki, Filip

Gehfeld, Mateusz

Iwanicki, Kacper

Jakubczak, Kacper

Karolewicz, Sara

Kulbacki, Dominik

Kulisz, Wojciech Filip

Mieczkowski, Oliwier

Olędzki, Adrian

Olszewski, Stanisław

Piotrowski, Dominik

Pogorzelski, Szymon

Przytuła, Szymon

Radomski, Tomasz

Szczerbowicz, Adrian

Ułanowicz, Miłosz

Vakhuta, Zakhar

Waszkiewicz, Damian

Wawrzoła, Mateusz

Wypyszczak, Jakub

Zuchajewicz, Jakub

Branżowa Szkoła I Stopnia w Kętrzynie

klasa: 1A [szkoła branżowa – wielozawodowa]

Andrzejewska, Paulina

Antosz, Patrycja

Borkowski, Jakub

Czajkowski, Bartosz

Domaszczyński, Jakub

Duńska, Wiktoria

Gal, Roksana

Gierko, Antonina

Gołaś, Kacper

Iwanicka, Kinga

Jakubenas, Justyna

Janków, Oliwia Daria

Janta, Dominika

Jaworski, Konrad

Jesionowska, Dominika

Karpińska, Julia

Karpyza, Angelika

Kotlarski, Jakub

Kowalczyk, Emilia

Kowalska, Paulina

Krystofik, Weronika

Krysztul, Krzysztof

Narbutowicz, Wiktoria

Onoszko, Kamil

Pachulski, Mateusz

Piasta, Patrycja

Piliszko, Amelia

Rosińska, Zuzanna

Sieńkowski, Wojciech

Skoczypiec, Nikola

Sulej, Nikola

Supińska, Dagmara

Szewczyk, Daria

Ścibor, Marlena

Śmigiel, Miłosz

Tańska, Daria

Tumilewicz, Adrian

Witkowski, Kamil

Zdrojewska, Wiktoria

klasa: 1K [szkoła branżowa – kucharz]

Bakon, Natalia

Bogusz, Patryk Maciej

Bronicka, Milena

Dąbrowski, Patryk

Grodzka, Martyna

Kłys, Zofia

Marchel, David

Paukszta, Karolina

Pozaroszczyk, Paulina

Rożenko, Oskar

Staniszewski, Patryk

Wiśniewski, Radosław

klasa: 1M [szkoła branżowa – mechanik pojazdów samochodowych]

Bagiński, Jakub

Baumgart, Cezary

Bober, Patryk

Brasel, Kacper

Czyżewski, Miłosz

Deryło, Maciek

Dobrowolski, Adam

Duchnowski, Mateusz

Górnicki, Maciek

Grzywacz, Sebastian

Jastrząb, Kacper

Kaszewski, Dawid

Kotliński, Maciej

Kowalczyk, Szymon

Kryński, Filip

Małecki, Gabriel

Matus, Jakub

Mensak, Paweł

Mocarski, Jakub

Niekochański, Jakub

Nowacki, Patryk

Pawelczyk, Wiktor

Pietrzyk, Konrad

Piłat, Marek

Piotrowski, Fabian

Rogulski, Patryk

Saliński, Oliwier

Siok, Alan

Sochacki, Dawid

Szandor, Michał

Szykowski, Bartosz

Woda, Wojciech

Zielepuza, Igor