Konkursy

Konkurs wiedzy o prawie pracy „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

14 listopada 2017r na 3 godzinie lekcyjnej w naszej szkole odbędzie się szklony etap konkursu „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy w ramach programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw
i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy
o bhp i prawie pracy a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa
oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.
Wszelkie dodatkowe informacje, regulamin konkursu, zbiór przykładowych testów oraz zgłoszenia do konkursu u organizatorów – p. Iwony Kostuślub p. Bogdana Garbara.
Dla zwycięzców przewidziane nagrody!

Zaproszenie dla każdego zainteresowanego książkami, konkursami, zwycięstwami…

Po wartkim rozpoczęciu kolejnego roku szkolnego czas na przypomnienie o kolejnych miesiącach z konkursami czytelniczymi w szkolnej bibliotece. Weź udział czytelniku młody, póki czas i życia swobody…Jak zwykle czekają na każdego zwycięzcę miłe upominki, książki, życzenia i wyróżnienia.
O konkursach i czasie realizacji można się dowiedzieć, wchodząc na stronę internetową PCE, bezpośrednio w bibliotece, w punkcie informacyjnym na korytarzu.
A już dziś rozpocznij starania o zwycięstwo w konkursie na najlepszego czytelnika pod względem ilości przeczytanych książek i na najbardziej sympatycznego, oryginalnego uczestnika biblioteki. Konkurs trwa od września 2017r. do 15. kwietnia 2018r.