Super User

    Tradycyjnie w miesiącu lutym nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali, cieszący się zawsze największym sportowym zainteresowaniem, turniej piłki halowej. Stawką był oczywiście tytuł Mistrza Powiatowego Centrum Edukacyjnego.

Do rywalizacji w tegorocznym turnieju zgłosiło się 10 drużyn klasowych.

Turniej rozegraliśmy w ciągu dwóch dni: 06 - 07. 02. 2017 r. Rywalizacja młodych piłkarzy i piłkarek (po raz pierwszy wystąpiły również drużyny mieszane), przebiegała systemem "każdy z każdym" w dwóch grupach eliminacyjnych. Zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca w swoich grupach, awansowały do ścisłego finału w drugim dniu rozgrywek. Cztery drużyny ponownie rywalizowały systemem "każdy z każdym" co pozwoliło na wyeliminowanie przypadkowości w wyłanianiu zwycięscy turnieju, jednocześnie uczyniło turniej jeszcze bardziej atrakcyjnym. Rozegraliśmy 26 meczów.  W opinii uczestników, obserwatorów i organizatorów podobnie jak w roku ubiegłym, był to turniej atrakcyjny, stojący na wysokim, sportowym poziomie.

    W turniej zwyciężyła  drużyna klasy I TPS, wygrywając wszystkie swoje spotkania. Napawa  optymizmem na przyszłość w rywalizacji szkolnej i międzyszkolnej fakt pierwszoklasistów jako zwycięzców . Klasa IV TM zajęła II miejsce w turnieju, a klasa III TM - trzecie. W finałowej czwórce znalazła się jeszcze drużyna II TPS.

   Najlepszym strzelcem turnieju, strzelając 23 bramki, został Bartosz Szuchalski  z klasy I TPS. Jednocześnie został uznany za najlepszego i najbardziej wszechstronnego zawodnika turnieju. Gratulujemy. Natomiast najlepszym  bramkarzem  turnieju został wybrany Kuba Włoszek, również z klasy I TPS - obaj pierwszoklasiści.

            Cztery pierwsze drużyny otrzymały  puchary i pamiątkowe dyplomy. Piękne statuetki trafiły do rąk najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza oraz najlepszej zawodniczki turnieju - Karoliny Demczuk z klasy I TLB. Pamiątkowe zdjęcia zakończyły tegoroczny Turniej Piłki Halowej o Mistrzostwo PCE.

            Również organizatorzy, nauczyciele wychowania fizycznego, są bardzo zbudowani dobrym poziomem sportowym, opiniami zawodników i obserwatorów, otrzymując również od dyrekcji PCE pochwalę perfekcyjnego zorganizowania zawodów.

                                                                       nauczyciele wychowania fizycznego:

                                                                           Krzysztof Jankielewicz

                                                                         Krzysztof Hrycenko

                                                                      Krzysztof Kamiński

Design by: www.diablodesign.eu