Listy wstępnie zakwalifikowanych w procesie rekrutacyjnym

Category: Aktualności 4 924

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia:


Technikum Nr 2 w Kętrzynie:

Klasa TG (technikum żywienia i usług gastronomicznych)

Bobryk, Michał

Brzezicka, Aleksandra

Brzozowski, Bartosz

Cal, Piotr

Ciołek, Aleksandra

Cywińska, Magda

Dementieva, Olena

Filipkowska, Nikola

Gdula, Marcelina

Grząślewicz, Aleksander

Hadała, Katarzyna

Imbierowicz, Zuzanna

Kaczmarek, Karolina

Król, Agata

Kwiatoń, Julia

Marchel, Maya

Markowicz, Filip

Miśkiewicz, Oliwia

Nowakowski, Hubert

Parzyszek, Alina

Piwowarczyk, Natalia

Polek, Paulina

Rutkowska, Michalina

Szwed, Julia

Tomaszewicz, Aleksandra

Topa, Sara

Wysokinska, Nikola Patrycja

Żemojdzin, Oliwia Anna

Klasa TL (technikum logistyczne)

Czarniecka, Magdalena

Dawidowski, Szymon

Gembal, Dawid

Kijanka, Konrad

Klimek, Żaneta

Król, Kornelia

Kulik, Damian

Kulis, Hubert

Malus, Julita Anna

Mejłun, Gabriela

Messerszmidt, Szymon

Nagelski, Filip

Nałysnyk, Gabriela

Nowicki, Bartłomiej Krzysztof

Olechnowicz, Zuzanna

Omieczyński, Kacper

Ostapczuk, Miłosz

Perkowska, Wiktoria

Pieterczak, Tomasz

Pryzowicz, Weronika

Rewkowska, Beata Karolina

Służała, Wiktoria

Supiński, Przemysław

Szweda, Nikola

Wiatr, Wiktoria Krystyna

Witeska, Wiktor

Witkowski, Karol

Woronowicz, Diego

Żełobowski, Mateusz

Żukowski, Mateusz Paweł

Klasa TPS (technikum pojazdów samochodowych)

Bereda, Piotr

Chotyniec, Maciej

Dutka, Maciej

Górecki, Tomasz

Jedliński, Jakub

Kłos, Marceli

Kuczyński, Karol

Kuś, Kacper

Olędzki, Damian

Podkomorzy, Kacper

Popowski, Bartosz

Rawinis, Dawid

Siergiedo, Szymon

Szuchalski, Norbert

Waszkiewicz, Kacper

Załęski, Wiktor

Klasa TB (technikum budowlane)

Biesiadecki, Michał

Dramiński, Błażej

Grala, Filip

Marcinek, Adrian

Matejko, Maciej

Niedbała, Hubert

Parzych, Adam

Pokusa, Tymoteusz

Ptak, Szymon Wypyszczak, Julia

Branżowa Szkoła I Stopnia w Kętrzynie:

klasa: 1A szkoła branżowa – wielozawodowa

Banach, Karolina

Barłożek, Dawid Leon

Borkowska, Julia

Ciecieląg, Aleksandra

Ciecieląg, Marta

Darowska, Magdalena

Frączek, Michał

Gołaś, Kacper

Górnicka, Anna

Janta, Dominika

Janta, Natalia

Karwacka, Sylwia

Kasprowicz, Wiktor

Kosińska, Lena

Kozłowska, Karina

Magdziński, Brajan Kacper

Myszkowski, Fabian Robert

Papis, Maria

Pietrewicz, Natalia

Prusinowski, Marcel

Puczel, Oliwia

Rogucki, Bartosz

Smolnik, Alicja

Szczygło, Nikola

Świderska, Weronika

Tunkiewicz, Dominika

Tunkiewicz, Wojciech

Wach, Paula

Zadrożna, Aleksandra

Zega, Kinga

klasa: 1M szkoła branżowa – mechanik pojazdów samochodowych

Baumgart, Cezary

Bochan, Juliusz

Boettcher, Dawid

Charubin, Miłosz

Chomka, Alan

Choszcz, Damian

Ciołek, Adam

Deryło, Maciej

Donchuk, David

Doroszkiewicz, Przemysław

Duchnowski, Mateusz

Gawarecki, Wiktor

Giruć, Piotr

Kotliński, Michał

Krupicki, Kamil

Kunicki, Piotr

Lau, Dawid

Matus, Jakub

Mazur, Mateusz

Misiukiewicz, Michał

Mocarski, Jakub

Muczajko, Wiktor

Niekochański, Jakub

Olkowski, Dominik

Renter, Kacper

Szałkowski, Ireneusz

Szyszka-Wojtków, Dominik

Urban, Daniel

Warkowski, Michał

Zadrożny, Adam

klasa: 1K szkoła branżowa – kucharz

Bykaliuk, Anna

Cieślak, Igor

Dacko, Wiktoria

Gaszczyńska, Dominika

Hul, Klaudia

Iwaniuk, Katarzyna

Jachimczyk, Robert

Jurewicz, Jakub

Kiszło, Dominik

Kowalska, Oliwia

Majewska, Justyna

Nagórna, Aleksandra

Nowacka, Oliwia Katarzyna

Podlecka, Małgorzata

Szykowski, Bartosz

Ulążka, Wiktoria Anna

Wiatr, Weronika Zofia

Wiśniewski, Radosław

Wojtkiewicz, Paweł

Lista osób niezakwalifikowanych do przyjęcia w Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Kętrzynie:

Hordiichuk Taras (możliwość przyjęcia do szkoły branżowej)

Krzyczkowska Julia (możliwość przyjęcia do TB lub TPS)

Kobylińska Wiktoria (możliwość przyjęcia do TB lub TPS)

Malesa Paulina (możliwość przyjęcia do szkoły branżowej)

Marcinek Julia (możliwość przyjęcia do szkoły branżowej)

Marcinkowski Seweryn (możliwość przyjęcia do TB lub TPS)

Piwkowski Wiktor (możliwość przyjęcia do szkoły branżowej)

Puczkowski Hubert (możliwość przyjęcia do szkoły branżowej)

Pusz Tomasz, Salvatore (możliwość przyjęcia do szkoły branżowej)

Sokołowska Amelia (możliwość przyjęcia do szkoły branżowej)

Stanisławczyk Nicola (możliwość przyjęcia do TB lub TPS)

Schmidt Mateusz (możliwość przyjęcia do TB lub TPS)

Ścibor Marlena (możliwość przyjęcia do szkoły branżowej)

Zubkowicz Gracjan (możliwość przyjęcia do szkoły branżowej)

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ