KONKURS CZYTELNICZY 2021/2022

Category: Aktualności 151

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału już od września2021 r. i zdobycia ciekawych nagród rzeczowych, a w tym oczywiście ciekawych książek.

Poniżej zamieszczamy regulamin Konkursu Czytelniczego w PCE  w roku szkolnym 2021/22. 

1.Biblioteka szkolna organizuje konkurs czytelniczy, w którym podstawą do rozpatrywania w kategorii „Najlepszego czytelnika” jest ilość wypożyczonych książek, ale też kultura osobista, czytelniczy uśmiech, wdzięk do rozpatrywania w osobnej kategorii szkolnych relacji z Biblioteką Szkolną i zdobycia tytułu „Najsympatyczniejszy czytelnik biblioteki PCE”.

Nauczyciel-bibliotekarz dokona rzeczowej oceny w  czasie określonym ramami regulaminu.

 2. Konkurs ma charakter otwarty i każdy czytelnik, czyli uczeń zapisany do biblioteki, wypożyczający systematycznie książki z różnych dziedzin życia, jest pretendentem do zdobycia tytułu Najlepszego czytelnika roku i Najsympatyczniejszego czytelnika biblioteki szkolnej. Liczy się, jak zwykle w tego typu przedsięwzięciach, czas danego  roku szkolnego, czyli 2021/2022.

3. Celem konkursu jest promocja czytelnictwa jako źródła prawidłowego rozwoju człowieka, nie tylko jako ucznia określonej jednostki oświatowej.

 3. Zamknięcie konkursu nastąpi 27 maja 2022r., zaś ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla zwycięzcy  na zakończenie roku szkolnego.

 4. Informacje o wynikach konkursu zostaną umieszczone na stronie szkoły i w bibliotece szkolnej.

Organizator: Stały pracownik BSz.

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ