Wstępne listy zakwalifikowanych do klas pierwszych w PCE

Category: Aktualności 1 595

Osoby, które nie wybrały danej klasy w pierwszej preferencji proszone są o jak najszybsze potwierdzenie chęci nauki w danym oddziale lub zgłoszenie rezygnacji.

Wstępna lista zakwalifikowanych do 1 klasy technikum pojazdów samochodowych

LpNazwisko, imięNr pref.uwagi
1Jędrzejczyk, Łukasz1 
2Giruć, Tomasz1 
3Żejmo, Wiktor1 
4Witek, Grzegorz1 
5Serwin, Błażej1 
6Romanowski, Cyprian1 
7Siergiedo, Mateusz2po potwierdzeniu wyboru
8Krzyżanowski, Wojciech1 
9Rek, Karol1 
10Górecki, Marcin1 
11Skudynowski, Kacper1 
12Szandor, Michał1 
13Nowacki, Patryk1 
14Pędzich, Nikola2po potwierdzeniu wyboru
15Kowal, Adrian2po potwierdzeniu wyboru
16Bejnar, Aleksander1 
17Dębek, Patryk1 
18Łapiński, Kacper1 

Wstępna lista zakwalifikowanych do 1 klasy technikum budownictwa

LpNazwisko, imięNr pref.uwagi
1Kaczmarczyk, Patryk1 
2Pawłowski, Piotr1 
3Hajduk, Jakub1 
4Domaszczyński, Jakub1 
5Siok, Weronika1 

Wstępna lista zakwalifikowanych do 1 klasy technikum logistycznego

LpNazwisko, imięNr pref.uwagi
1Manista, Kamila Nikola1 
2Nadolna, Emilia Maria1 
3Kądzielewski, Grzegorz1 
4Malesa, Dominik1 
5Bajek, Wiktoria2po potwierdzeniu wyboru
6Łokucijewska, Aleksandra1 
7Fic, Amelia1 
8Umińska, Natalia1 
9Sieniawski, Kamil1 
10Miładowski, Marcel1 
11Bury, Kornelia1 
12Mandziuk, Wiktoria2po potwierdzeniu wyboru
13Piłat, Nikola Kinga1 
14Szostakowska, Aneta1 
15Zadorożny, Jarosław1 
16Turczyńska, Amelia1 
17Strzelczyk, Wiktoria Oliwia2po potwierdzeniu wyboru
18Adamejtis, Dawid1 
19Żółtowska, Anna1 
20Malinowska, Amelia1 
21Goluch, Weronika1 
22Chrunyk, Dominika1 
23Mróz, Jakub1 
24Warkowski, Michał1 

Wstępna lista zakwalifikowanych do 1 klasy Szkoły Branżowej I Stopnia- kucharz

LpNazwisko, imięNr pref.uwagi
1Golańska, Weronika1 
2Puchta, Roksana1 
3Stadnik, Dominka1 
4Bogusz, Patryk1 
5Święcka, Wiktoria1 
6Szatkowska, Kinga1 
7Zasztowt, Gabriel1 
8Dzikiewicz, Jakub1 
9Podlecka, Małgorzata1 
10Bronicka, Milena1 
11Barszcz, Dominika1 

Wstępna lista zakwalifikowanych do 1 klasy Szkoły Branżowej I Stopnia- mechanik pojazdów samochodowych

LpNazwisko, imięNr pref.uwagi
1Ślubowski, Damian1 
2Kowalski, Paweł Dariusz1 
3Aleksandrowicz, Piotr1 
4Duchna, Jakub1 
5Reut, Robert1 
6Łukasik, Marcin2po potwierdzeniu wyboru
7Nuredin Zeneli, Luca2po potwierdzeniu wyboru
8Topa, Krzysztof Tadeusz1 
9Siok, Alan2po potwierdzeniu wyboru
10Gaszczyński, Wiktor1 
11Bartoszewicz, Jakub2po potwierdzeniu wyboru
12Stróżek, Patryk1 
13Wieczorek, Karol1 
14sadlak, wojciech1 
15Wilk, Bartosz2po potwierdzeniu wyboru
16Jędrej, Dominik1 
17Pędzich, Bartosz1 
18Halicki, Aleks1 
19Czerniawski, Łukasz1 
20Andruszewicz, Kamil1 
21Moroz, Bartosz2po potwierdzeniu wyboru
22Sławiński, Karol2po potwierdzeniu wyboru
23Stelmaszczyk, Artur1 
24Kuliński, Jakub1 

Wstępna lista zakwalifikowanych do 1 klasy Szkoły Branżowej I Stopnia- wielozawodowa

LpNazwisko, imięNr pref.uwagi
1Masiewicz, Eunika1 
2Tomczak, Maciej1 
3Jakubczyk, Marta Małgorzata2 
4Matejko, Aleksander1 
5Narbutowicz, Wiktoria1 
6Skóra, Mateusz1 
7Dudzińska, Martyna1 
8Kotlarski, Jakub1 
9Szydlik, Wiktoria1 
10Siewruk, Aleksandra1 
11Karpyza, Magdalena1 
12Słota, Karolina1 
13Pietrasik, Agnieszka1 
14Pomalejko, Miłosz5 
15Zajączkowska, Klaudia1 
16Stasiak, Oliwia Sandra1 
17Barłożek, Sandra1 
18Borek, Jakub1 
19Romanowski, Jakub1 
20Więckowski, Konrad3 
21Bach, Krzysztof1 
22Janta, Otylia1 
23Łaszcz, Maciej1 
24Karpyza, Wiktoria1 
25Górski, Jakub2 
26Skrzypczyński, Marek1 
27Bartosek- Łepkowska, Klaudia2 
28Kułakowski, Dominik2 
29Witkowski, Kamil1 

Related Articles