UWAGA! Konkurs czytelniczy

Category: Aktualności 111

W tym roku szkolnym, jak i w poprzednim, biblioteka organizuje konkurs czytelniczy w tonacji „przyjdź, przeczytaj, zwycięż”.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału i zdobycia ciekawych nagród rzeczowych, a w tym oczywiście ciekawych książek, jak również dyplomów dla czytelników jedynych w swoim rodzaju.

Poniżej zamieszczamy regulamin Konkursu Czytelniczego w PCE Kętrzyn w roku szkolnym 2019/2020.

1.Biblioteka szkolna organizuje konkurs czytelniczy, w którym podstawą do rozpatrywania w kategorii najlepszego czytelnika jest ilość wypożyczonych książek, ale też kultura osobista, czytelniczy uśmiech, wdzięk do rozpatrywania w osobnej kategorii szkolnych relacji z Biblioteką Szkolną i zdobycia tytułu „Najsympatyczniejszy czytelnik biblioteki PCE”.

Nauczyciele-bibliotekarze dokonają rzeczowej oceny w czasie określonym ramami regulaminu.

2. Konkurs ma charakter otwarty i każdy czytelnik, czyli uczeń zapisany do biblioteki, wypożyczający systematycznie książki z różnych dziedzin życia, jest pretendentem do zdobycia tytułu najlepszego czytelnika roku. Liczy się jak zwykle w tego typu przedsięwzięciach czas od początku roku szkolnego.

3. Celem konkursu jest promocja czytelnictwa jako źródła prawidłowego rozwoju człowieka, nie tylko ucznia określonej jednostki oświatowej.

3. Zamknięcie konkursu nastąpi 10.kwietnia 2020r., zaś ogłoszenie wyników i wręczenie zwycięzcom dyplomów wraz z nagrodami – na zakończenie roku szkolnego wszystkich klas.

4. Informacje o zdobywcach I, II, III nagrody zostaną umieszczone na stronie szkoły i w bibliotece szkolnej.

Organizatorzy: nauczyciele-bibliotekarze PCE w Kętrzynie

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ