Lekcje dla ciekawych zawodu

Category: Aktualności 98

W dniach 10 i 11.09.2019 w naszej szkole uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej Nr 4 w Kętrzynie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach zawodoznawczych. Pod czujnym okiem Pana Bogdana Garbara poznawali tajniki zawodu technika budownictwa. Mieli sposobność zapoznania się z elementami miernictwa oraz rysunku technicznego. Obserwowali, jak składa się arkusz i poziomuje niwelator. Nabywali umiejętność odczytywania z łaty oraz zostali zapoznani z szerokim wachlarzem programów graficznych z zakresu budownictwa. Wierzymy, że to początek owocnej współpracy i niepowtarzalna okazja, by uczniowie szkoły podstawowej mieli okazję bliżej i lepiej poznać profesjonalne podejście do praktycznej nauki zawodu w naszej szkole. 

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ