Wygrane i awanse uczniów PCE do zawodów rejonowych w tenisie stołowym.

Category: Aktualności 44

Zwycięstwa uczniów PCE w kolejnej rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych. Pod koniec listopada w naszej szkole rozgrywany był turniej powiatowy w tenisie stołowym. W rywalizacji chłopców zajęliśmy pierwsze miejsce pokonując zespół ZS z Reszla i z ZSO w Kętrzynie. Tym samym awansowaliśmy do zawodów rejonowych. Rozegrane zostały one w Lidzbarku Warmińskim. Troszkę słabsza dyspozycja tego dnia naszych zawodników  przyczyniła się do porażek z Węgorzewem i Bartoszycami. W rywalizacji dziewcząt w powiecie zaleliśmy drugie miejsce.

nauczyciel wychowania fizycznego
Krzysztof Kamiński

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ