Odwiedziny w Krainie Smerfów

Category: Aktualności 237

Dnia 29 października 2018 roku miałyśmy okazję  wraz z panią Agnieszką Wiśniewską poprowadzić zajęcia w niedawno otwartym przedszkolu Smerfowa Kraina. Tematem spotkania  była jesień.  W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom przeczytałyśmy wiersze o zwierzętach oraz jedną z cyklu książeczek o rezolutnej, mądrej dziewczynce Basi. Pokazałyśmy również Smerfom sposób na stworzenie pięknych jeży z masy solnej oraz szyszek. Dzieci z radością i  zaangażowaniem tworzyły swoje prace. Okazało się, że są bardzo kreatywne i  lubią lepić, malować, dekorować. Poza tym, aby pobudzić ich ciekawość, postanowiłyśmy zadać  kilka zagadek związanych z jesienią. Dzieci bardzo chętnie odpowiadały na nasze pytania, a cała wizyta stała się bardzo ciekawym urozmaiceniem codziennych zajęć.

Na koniec przedszkolaki, pod czujnym okiem swoich nauczycielek pań Małgorzaty Grycewicz i Anety Siergiej, zatańczyły poloneza. Dowiedziałyśmy się, że przygotowują się do akademii z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Bardzo cieszymy się, że mogłyśmy spotkać się z dziećmi i chociaż na chwilę wrócić do przedszkola. Radość i zainteresowanie przedszkolaków, to najlepsze potwierdzenie faktu, że warto organizować takie spotkania.   Z pewnością nie była to ostatnia wizyta uczniów naszej szkoły w Krainie Smerfów.

Autorzy: Uczennice klasy IV TL: Sylwia Chudek , Jadwiga Krogul, Katarzyna Kostyk, Natalia Polek wraz z wychowawczynią Agnieszką Wiśniewską

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ