Zostań Żołnierzem Niepodległej.

Category: Aktualności 126

W dniu 4.10.2018 r. w Powiatowym Centrum Edukacyjnym odbyło się spotkanie młodzieży naszej szkoły z żołnierzami z Wojskowej Komendy Uzupełnień z Lidzbarka Warmińskiego. Spotkanie dotyczyło informacji na temat wszystkich rodzajów ochotniczych form służby wojskowej pod nazwą „ Zostań Żołnierzem Niepodległej”. Żołnierze  przeprowadzili zajęcia dydaktyczne z zakresu powszechnego obowiązku obrony. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się wóz bojowy Hamer, którym wojskowi przybyli do naszej szkoły.

Autor: Krzysztof Kamiński

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ