Nie daj szansy AIDS

Category: Aktualności 68

Powiatowa Stacja Sanitarno– Epidemiologiczna wraz ze Starostwem Powiatowym w Kętrzynie zorganizowali konkurs pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”. Konkurs skierowany był do szkół ponadpodstawowych na terenie powiatu.
Celami konkursu było podniesienie poziomu wiedzy na temat tej groźnej choroby a także kształtowanie zachowań sprzyjających uniknięciu zakażeniom hiv.
Z naszej szkoły zgłoszone zostały dwie prace. Komisja konkursowa nagrodziła trzy prace. Pierwsze miejsce przypadło uczniowi naszej szkoły Bartoszowi Białkowskiemu z klasy ITLBS. Rozdanie nagród odbyło się 20.03.2018r. w Starostwie Powiatowym.

Jako szkoła jesteśmy dumni z naszego ucznia a także życzymy dla Bartosza wielu sukcesów.

Autor: Wiesława Walentynowicz

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ