O obronie cywilnej wiedzą dużo

Category: Aktualności 163

Powiatowe eliminacje XXIII Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej odbyły się 16.02.2018 r. w Komendzie Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Kętrzynie.
Głównym celem tegorocznej edycji olimpiady była przede wszystkim popularyzacja problematyki obrony cywilnej wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.
W rywalizacji międzyszkolnej o miano najlepszej drużyny walczyły reprezentacje Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie i Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Kętrzynie. Uczestnicy  rozwiązywali testy z zakresu pierwszej pomocy, systemu obronności RP, obrony cywilnej.
Uczennice kl. III Technikum Logistycznego w Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Kętrzynie Sylwia Chudek i Jadwiga Krogul zajęły I miejsce. Tym samym będą reprezentować powiat kętrzyński w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej dnia 02.03.2018 r. w Olsztynie.

Gratuluję i życzę powodzenia!

Autor: Olga Zielant

Related Articles

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka prywatności
Ciasteczko
AKCEPTUJĘ